3 Транспортування молочних продуктів

Класифікація  обладнання

У комплексі заходів щодо підвищення якості продукції, одержаної на підприємствах молочної промисловості, головну роль грають питання, пов’язані зі зберіганням первинних властивостей молока в процесі його транспортування до місця переробки.

При цьому спосіб транспортування сировини на молочний завод істотно впливає не тільки на якість одержуваної продукції, але й на економіку переробного підприємства в цілому.

При транспортуванні молока з ферм на переробні підприємства використовують фляги, автомобільні цистерни і молокопроводи. Великі обсяги молочної продукції перевозять у річкових або залізничних цистернах.

Класифікація засобів для транспортування молока приведена на рисунку 11.

Рисунок 11 – Класифікація засобів для транспортування молока та молочних продуктів.

Залізницею фляги з молоком перевозять в ізотермічних вагонах, критих вантажних вагонах для транспортування продуктів, що швидко псуються. Кузови таких вагонів оснащені спеціальною теплоізоляцією, до складу якої входить полістирол й пінополіуре-тан. Крім того, для підтримки необхідної температури ізотермічний вагон оснащено системою охолодження та примусовою циркуляцією повітря. Влітку вагон охолоджують, взимку опалюють для підтримання температури в межах 3 – 5 °С. Для перевезення молока залізницями також використовують цистерни. Водним шляхом молоко перевозять спеціальними катерами, що обладнані холодильними установками.

Для транспортування молока на далекі відстані застосовують різні ємності, названі транспортними цистернами. Автоцистерна — цистернарезервуар для перевезення рідких матеріалів, встановлена на шасі автомобіля або причепа.

Молоко в цистернах добре зберігається у дорозі. При перевезенні на відстань 100 км влітку його температура підвищується на 1–2 °С. Транспортувати молоко в цистернах значно дешевше, ніж в інших видах тари. Втрати при цьому становлять 0,03%, а у флягах в 11 разів більше – 0,34%. Останнім часом у господарствах України широко впроваджується транспортування молока кільцевими маршрутами. При цьому молоко з господарств доставляється транспортом молочного заводу раз на добу за графіком. Але забезпечити це можна тільки за чіткої організації первинної обробки молока, достатньої кількості холодильних машин та іншого обладнання, високої санітарної культури ведення молочного господарства.

Ще багато господарств транспортують молоко у флягах. Перевезення молока в такій тарі має певні недоліки. У теплу пору року молоко у флягах нагрівається, а за низької температури може замерзнути. Щоб запобігти нагріванню або замерзанню, його слід перевозити в закритих машинах.

Фляги з молоком під час транспортування мають бути добре закритими, а влітку наливати в них молоко треба до самої кришки, щоб запобігти збиванню жиру в шматочки масла.

Взимку у фляги не доливають 1 – 2 л молока, щоб їх не розірвало в разі замерзання. Для закупорювання фляг у пази кришок вставляють спеціальні гумові кільця. Якщо їх немає, можна використовувати чисту марлю, пергамент, напівпергамент. Категорично забороняється робити прокладку із соломи, гуми автопокришок чи автокамер.

Разом з тим спосіб транспортування молочних продуктів у флягах широко застосовується для транспортування таких продуктів, як сметана, згущене молоко й інших у торговельну мережу.

Для переміщення молока і продуктів його переробки усередині цехів застосовуються такі найпростіші засоби механізації, як ручні і самохідні візки, короткі молокопроводи і різні транспортери.

Для транспортування молока трубами і переміщення його через робочі об’єми технологічного обладнання, що не має власних напірних пристроїв, застосовуються насоси різних типів.

Обладнання для транспортування молока

Якщо молока 1000 л і більше, то доцільно використовувати різного роду цистерни.

Цистерни підрозділяють на самохідні та причіпні, змонтовані на шасі автомашини, і знімні. З використанням автомобіля з напівпричепом створений «поїзд-молоковоз» вантажопідйомністю до 30 т. Знаходять застосування знімні цистерни термоізольовані, які можна встановлювати в кузов автомашини, а також на платформи поїздів.

Для перевезення молока застосовують також танки на колесах, які транспортують за допомогою буксирів. Танки без коліс у ряді країн застосовуються для зберігання молока на фермі.

Застосування цистерн і танків для перевезення молока в порівнянні із флягами дає можливість у 2 рази збільшити продуктивність праці й значно знизити транспортні витрати. При цьому молоко краще зберігається, нагрівається лише на 2 °С під час перевезення влітку на відстань до 100 км, втрати молока (0,03 %) в 10 разів менше, ніж під час перевезення у флягах.

Автоцистерна (рисунок 12) складається з однієї або декількох секцій еліптичної форми зі сферичними днищами. Зовні секції покриті термоізоляцією. Завдяки шару термоізоляції, що покриває секції, запобігаються нагрівання і заморожування молока під час його транспортування. Секція, виготовлена з  харчового листового алюмінію, у залежності  від марки автоцистерни має місткість від 0,9 до 6,55 м3.

Рисунок 12 – Автомобільна цистерна АЦПТ-5,6:
1 — секція цистерн; 2 — люк; 3 — випускний кран

Причіп-цистерна Р9-ОТВ-1,0 для перевезення й торгівлі молоком (рисунок 13). Призначена для транспортування молока й рідких молочних продуктів з молочних ферм, сепараторних і молокоприймальних пунктів на переробні молочні підприємства. Причіп-цистерна може використовуватися для торгівлі молоком, для чого вона постачена тентом і мішалкою з ручним приводом для перемішування молока під час продажу.

Рисунок 2.13 – Загальний вид причепа-цистерни Р9-ОТВ-1,0: 

 1 – прилавок, 2 – тент, 3 – люк, 4 – каркас, 5   цистерна, 6 – причіп, 7 – мішалка, 8 – хомут

Цистерна односекційна, виготовляється з листового алюмінію. Зовнішню поверхню секції покривають термоізоляційним матеріалом і облицьовують кожухом з тонкого сталевого листа. Для мийки й огляду робочої поверхні в секції є люк, що герметично закривається кришкою з ущільнювальною кільцевою гумовою прокладкою.

Цистерна кріпиться на шасі автомобіля хомутами-поясами зі стяжними болтами. По обидва боки машини розташовані площадки для обслуговування автоцистерни.

Загальна місткість цистерн установлюється з урахуванням максимального виконання вантажопідйомності базового транспортного засобу.

Технічна характеристика автомобільних молочних цистерн наведена в таблиці 2.

Таблиця 2 – Технічна характеристика автомобільних молочних цистерн

Показники

Місткість автоцистерни, м3
0,9 1,8 3,3 13,6 15,5 19,6
Виконання Причіп Шасі Автомо-біль Авто-поїзд
Число секцій 1 2 2 3 4 3
Місткість однієї секції, м3 0,9 0,9 1,65 4,55 3,85 6,55
Спосіб наповнення секції Вакуумом, створюваним двигуном автомобіля Насосом
Час, хв.:

наповнення секції

спорожнювання секції

 

10

 

10

 

10

 

10

 

12

 

15

 

15

 

25

 

15

 

20

 

23

 

30

Внутрішній діаметр молокопроводу, мм 50 50 50 70 70 70
Габаритні розміри, мм 3025×

×2100×

×2100

5770×

×2320×

×2440

6150×

×2350×

×2600

9620×

×2500×

×3200

16550×

×2500×

×2880

11620×

×2500×

×3200

Маса заповненої цистерни. кг 1700 5850 7300 26125 32425 33800

Молокопереробні підприємства малої і середньої потужності мають невеликий вантажопотік. Тому переміщення готової продукції найчастіше здійснюється за допомогою ручних візків різного типу (із захватами, платформою або відкритою ємністю).

Для переміщення фляг, наприклад, зі сметаною, можуть застосовуватися роликовий або ланцюговий горизонтальні транспортери.

На переробних підприємствах невеликої потужності найчастіше застосовуються ланцюгові транспортери.

Ланцюговий горизонтальний транспортер для переміщення фляг, шухляд, кошиків складається з привода, кнопки керування, магнітного пускача, електропроводки, відомої зірочки, приводного вала, кінцевої секції, ланцюга, фундаментних болтів, відомого вала, радіальної і горизонтальної секцій. Швидкість руху ланцюга таких транспортерів 0,15 або 0,35 м/с, потужність електродвигуна привода 2,2 або 3,0 кВт.

Для доставки готової продукції з молочних заводів у торговельну мережу служать автомашини з ізотермічними кузовами або авторефрижератори. Ізотермічний кузов складається з каркаса, внутрішньої обшивки з оцинкованої сталі, теплоізоляції і зовнішнього облицювання з листової сталі. Авторефрижератори — автомобілі, причепи та   напівпричепи   з   теплоізольованими   (ізотермічними )   фургонами,   забезпечені
холодильними установками або матеріалами, які поглинають тепло; підтримують у вантажному відсіку заданий температурний режим. Ізотермічні фургони виготовляють з безкаркасних сендвіч-панелей, а каркасні фургони утеплюють пінопластом або іншими теплоізоляційними матеріалами. Спочатку рефрижератори для поглинання тепла використовували лід. Сьогодні рефрижератори використовують холодильну установку, або фазо-змінюваний матеріал в евтектичних установках, з температурою замерзання -32 °С. Залежно від розмірів авторефрижератора, його холодильна установка може використовувати компресор, безпосередньо встановлений на двигуні автомобіля, працювати від електромотора, увімкненого в електросистему автомобіля, або мати власний бензиновий або дизельний двигун внутрішнього згоряння. Діапазон регулювання температур від +5 до -32 ° C.

Насоси, що застосовуються на підприємствах молочної промисловості, за принципом дії і основними конструктивними ознаками розділяють на дві групи: динамічні і об’ємні. Класифікація насосів приведена на рисунку 14.

Рисунок 14 – Класифікація насосів

В об’ємних насосах тиск рідини підвищується внаслідок витіснення її із замкненого об’єму поршнями, які рухаються зворотньо-поступально, або роторами, що обертаються. До цієї групи відносять поршневі і ротаційні насоси.

У динамічних насосах тиск рідини підвищується за рахунок збільшення її кінетичної енергії у насосі. До цієї групи відносять відцентрові насоси. У свою чергу, відцентрові насоси поділяються на лопатеві: одно- і багатолопатеві; дискові: одно- і двоступеневі.

Найбільш простим насосом для перекачування рідких молочних продуктів є шланговий насос (рисунок 15). Робочим органом його є еластичний шланг з неопренового, силоксанового або натурального каучуку.

Пристрій для нагнітання рідини складається з треку, роликів, закріплених на диску ротора з рівномірним інтервалом, затискачів для кріплення шланга. Вал ротора має привід, що складається з електродвигуна, редуктора і регулювальника частоти обертання.

Працює шланговий насос таким чином: при обертанні ротора ролики почергово набігають на шланг, стискають його і видавлюють рідкий продукт, яким він заповнений. При відновленні форми шланга позаду ролика утворюється розрідження, завдяки чому забезпечується надходження нової порції рідини, що перекачується.

Рисунок 15 – Пристрій для нагнітання рідини шлангового насосу:

1 – трек; 2 – ролик; 3 – диск; 4 – затискач; 5 – шланг

Поршневі і плунжерні насоси випускають простої і одинарної дії, коли за один робочий цикл (подвійний хід поршня) відбувається одне всмоктування і одне нагнітання, та працює тільки одна торцева площина поршня; подвійної дії, при якій циліндр має дві робочі камери і забезпечений двома парами клапанів, а обидві торцеві площини поршня є робочими; і комбіновані, що складаються з трьох насосів простої дії, що приводяться в рух від загального колінчастого вала. Будова поршневих і плунжерних насосів представлена на рисунку 16.

Рисунок 16 – Поршневі і плунжерні насоси

а – схема плунжерного насоса простої дії: 1 – плунжер; 2 – всмоктуючий клапан; З – нагнітальний клапан; 4 – циліндр; 5 – шток; 6 – шатун; 7 – кривошип; 8 – сальник.

б – схема поршневого насоса подвійної дії: 1 – поршень; 2 – нагнітальний клапан; 3 – нагнітальна камера; 4 – циліндр; 5 – шток; 6 – шатун; 7 – кривошип; 8 – всмоктуюча камера; 9 – всмоктуючий клапан.

У поршневих насосах поршень виконаний у вигляді диска з ущільнюючими шкіряними манжетами або поршневими кільцями. У плунжерних насосах замість дискового поршня є плунжер у вигляді порожнистого довгого стакана.

Поршневі і плунжерні насоси складаються з робочого циліндра з всмоктуючими і нагнітаючими клапанами, які періодично в суворій послідовності з’єднують насос зі всмоктуючою і нагнітаючою лініями; поршня або плунжера з штоками і кривошипно-шатунного механізму, пов’язаного з приводом, що надає поршню зворотньо-поступальний рух.

Принцип дії одинарного насоса полягає у наступному. Після включення приводу поршню надається зворотньо-поступальний рух. Переміщуючись у один бік, він створює розрідження, внаслідок чого всмоктуючий клапан відкривається, і рідина під атмосферним тиском спрямовується у циліндр. При зворотньому русі поршня створюється тиск, всмоктуючий клапан закривається, а нагнітальний відкривається, і рідина під великим тиском нагнітається у подаючий трубопровід.

Перевага поршневих насосів:

 • можливість пуску насоса без попереднього заповнення рідиною і подача продукту під тиском 100 атмосфер і вище;
 • незалежність подачі від тиску і опору в трубопроводі;
 • здатність перекачувати в’язкі рідини.

Недоліки насосів:

 • значні розміри і вага;
 • необхідність великих фундаментів;
 • швидке зношення рухомих деталей (поршневих кілець, манжет);
 • нерівномірність подачі продукту.

Крім того, клапани, поршні і інші рухливі деталі утруднюють санітарну обробку насоса, а його тихохідність обумовлює застосування редукторів у приводі, що ускладнює конструкцію насоса.

Для зниження механічного впливу, що надають насосам напівв’язкі продукти, використовують мембранні насоси.

Мембранні насоси. Робочий орган насоса має гумову мембрану – гнучку або пружну, закріплену по замкненому контуру перетинку, що розділяє дві порожнини з різним тиском або відокремлює замкнену порожнину від навколишнього середовища. Застосовується в низці пристроївприладах, мембранних (діафрагмових) насосах, мембранних пневмоциліндрах, мембранній пневмоавтоматиці. Мембрани застосовують в основному за тисках до 1 МПа. Мембрана зовнішнім  колом  затиснута між корпусом і кришкою. Центр мембрани пов’язаний з кривошипно-шатунним механізмом. Всмоктуючий і нагнітальний клапани кріпляться на різьбленні  до відведення, виконаного разом з кришкою, у гніздах якого розташовані гумові кульові клапани. Будова мембранного насоса представлена на рисунку 17.

Рисунок 17 – Мембранний насос

1 – всмоктуючий клапан; 2 – клапанна коробка; 3 – нагнітальний клапан; 4 – кришка насоса; 5 – діафрагма; 6 – поршень; 7- кривошипно-шатунний механізм; 8 – спускний кран; 9 – спускна гайка

Під час роботи насоса мембрана, здійснюючи зворотньо-поступальний рух, всмоктує продукт при русі у бік приводу, а потім, рухаючись ліворуч у бік кришки, нагнітає його в трубопровід.

До переваг діафрагменних насосів відносять:

 • мінімальний механічний вплив на продукт;
 • високу гігієнічність;
 • зручність для санітарної обробки.

До недоліків відносять:

 • швидкий знос мембрани;
 • нерівномірну подачу продукту.

Шестеренні насоси – один з видів об’ємних гідравлічних машин роторного типу, що складається з пари зубчастих коліс, розміщених у герметичному корпусі, що має порожнину всмоктування і нагнітання, а робочі камери утворені профілями впадин зубів, поверхнями розточок корпусу і бокових кришок.

Так само як і інші види об’ємних роторних гідромашин принципово може працювати як в режимі насоса, так і в режимі гідромотора. У тому випадку, якщо до валу гідромашини
прикладається обертальний момент, то машина працює в режимі насоса. Якщо на вхід гідромашини подається під тиском робоча рідина, то з валу знімається обертальний момент і машина працює в режимі гідромотора. Шестеренні насоси випускаються із зовнішнім і внутрішнім зачепленням, жорстким і гнучким ротором, гвинтові і спеціальні. Схема шестеренних насосів представлена на рисунку 18, технічна характеристика шестеренних насосів – у таблиці 3.

Шестеренні насоси застосовують для перекачування молочних продуктів підвищеної в’язкості (згущеного молока, вершків, сметани), а також для дозування певної кількості молочних продуктів в апарати.

Шестеренні насоси, що експлуатуються у молочній промисловості, випускають двох типів: із зовнішнім і внутрішнім зчепленням. Насоси з внутрішнім зчепленням відрізняються від насосів із зовнішнім зчепленням меншими габаритами і питомим тиском, а також більшою зносостійкістю.

 

Рисунок 18 – Схема шестеренних насосів :

а – із зовнішнім зчепленням; б –  з внутрішнім зачепленням;

1 – корпус; 2 – шестерні; 3 –  виступ в корпусі

Таблиця 3 – Технічна характеристика шестеренних молочних насосів

Показники
НРМ-2
ВЗ-ОРА-2
ВЗ-ОРА-10М
Подача, м3/год 0,25…2 0,5…2 До 10
Напір, МПа 0,2 0,2 0,2
Діаметр всмоктуючого і нагнітального патрубків, мм  

36

 

25

 

45

Частота обертання ротора, с -1 15,5 34 39
Потужність електродвигуна,  кВт 1,0 0,55 1,5
Габаритні розміри,  мм 475 х 295 х 285 480 х 330 х 255 630 х 400 х 340
Маса,  кг 38 39 91

Шестеренний насос складається із корпусу з розташованими в ньому ведучої шестерні, яка приводиться в рух від приводу, і веденої, що вільно обертається в підшипниках кочення. Спеціальні ущільнюючі пристрої виключають просочення рідини назовні. Принцип дії насоса полягає у наступному: при обертанні шестерень на стороні, де зуб’я виходять із зачеплення, створюється розрідження і відбувається всмоктування рідини, що знаходиться у місткості під атмосферним тиском. Рідина, що поступила, заповнює порожнину між зуб’ями і переноситься шестернями до вихідного патрубка. Тут зуб’я входять у зачеплення, внаслідок чого рідина під тиском витісняється з порожнини, утвореної впадинами зуб’ів, в нагнітальну лінію.

Недоліки шестеренних насосів – невеликий ККД через великі втрати на тертя між зубцями, мала подача і підвищений знос робочих органів.

Відцентрові насоси. Найбільше поширення у молочній промисловості отримали відцентрові насоси. Ці насоси застосовують для подачі малов’язких продуктів: суцільного і знежиреного молока, пахти, сироватки і вершків. Відцентровий насос представлений на рисунку 19.

Рисунок 19 – Відцентровий насос:

1 – корпус; 2 – робоче колесо; 3 – гвинт; 4 – кришка; 5 – двигун; 6 – вал; 7 – сальник;
8 – гайка; 9 – насадка; 10 – кронштейн

Відцентровий насос складається з наступних основних частин: робочого колеса (дискові насоси) або колеса (лопатеві насоси) з лопатями, зігнутими в сторону, протилежну обертанню колеса; вала (електродвигуна), на якому нерухомо укріплене колесо; корпусу з нагнітальним патрубком; кришки з центральним всмоктуючим патрубком і ущільнюючого пристрою.

Принцип його дії полягає в тому, що при обертанні рідина всмоктується у насос через всмоктуючий трубопровід і поступає у насос на лопаті колеса. При обертанні колеса рідина під дією відцентрової сили рухається вздовж криволінійної лопаті від центра до периферії у спіральній камері корпусу. Потім рідина спіральним каналом, що розширяється, переміщається до напірного патрубка насоса. Лопатеве колесо обертається на валу за годинниковою стрілкою так, щоб рідина, отримуючи кінетичну енергію від обертання колеса, мала можливість при мінімальних опорах сходити з великою швидкістю з лопаті в спіральну камеру, де по мірі збільшення живого перетину спірального каналу швидкість рідини меншає, а тиск зростає. Продуктивність відцентрового насоса залежить від відносної швидкості протікання рідини каналами робочого колеса, а також від ширини і діаметра робочого колеса.

Технічна характеристика відцентрових насосів представлена в таблиці 4.

 Таблиця 4 – Технічна характеристика відцентрових молочних насосів

Показники НМУ-6 36-1Ц1. 8-12 Г2- ОПА 36-1Ц2. 8-20 Г2- ОПБ Е8-36- 3Ц3. 5-10 50-3Ц7. 1-20 Г2-ОПД 751Ц1 4.0-31 (75 МЦН 50/31)
Подача, м3/год 6 6,3 10 13 25 50
Напір, м 8 12,5 20 10 20 31
Висота всмокту-вання (для самовсмокту-вальних),  м 5 5 4
Діаметр патрубка, мм: усмоктування

нагнітання

 

40

21; 29

 

36

36

 

36

36

 

36

36

 

50

50

 

75

75

Частота обер-тання робочого органа, с-1 47 50 50 47,3 50 48,5
Потужність елек-тродвигуна,  кВт 1,1 0,75 1,5 1,1 5,5 11
Габаритні розміри, мм 390х 275х   200 480х
250х
390
480х
250х
390
520х
225х
503
780х
290х
690
725х
350х
425
Маса,  кг 14,8 21 30 21 73 140

Переваги відцентрових насосів:

 • високий коефіцієнт корисної дії;
 • забезпечення великого тиску і подачі;
 • рівномірна подача рідини;
 • нескладне регулювання продуктивності (краном, встановленим на нагнітальному трубопроводі);
 • компактність;
 • невеликі вага і габарити;
 • установка без фундаменту;
 • простота конструкції;
 • швидке і легке збирання-розбирання для санітарної обробки;
 • надійність у роботі і довговічність;
 • зручність приєднання до трубопроводів;
 • простота приводу (безпосереднє з’єднання робочого колеса з валом електродвигуна).

Недолік насосів – необхідність роботи під заливанням рідини, для чого насос встановлюють нижче ємності, з якої перекачується рідина.

Звичайний відцентровий насос не може працювати як самовсмоктувач. Цю властивість він придбав внаслідок застосування повітровідділювача, сопла і зігненого вгору всмоктуючого патрубка.

Самовсмоктуючий відцентровий насос представлений на рисунку 20.

Рисунок 20 – Самовсмоктуючий відцентровий насос

1 – двигун; 2 – сопло; 3 – повітровідділювач; 4 – кришка; 5 – всмоктуючий патрубок; 6 – робоче колесо; 7 – затискний пристрій; 8 – корпус

Працює насос таким чином. Робоче колесо насоса, заповненого до верхнього рівня всмоктуючого патрубка рідиною (молоком), утворює у робочій камері повітряно-рідинну суміш і виштовхує її через сопло в повітровідділювач. Рідина, що звільнилася у повітровідділювачі від повітря, повертається у робочу камеру. Цей процес продовжується доти, поки не буде створено необхідне розрідження для підйому рідини через всмоктуючий трубопровід і заповнення робочої камери, після чого насос працює як відцентровий. При наступних повторних включеннях процес поновлюється завдяки рідині, що залишилася у його робочій камері.

Насоси Г2—ОПГ і Г2-ОПЕ (рисунок 21) слугують для перекачування сирного зерна із сироваткою, їх продуктивність складає відповідно 12,5 і 25 м3/год, а напір дорівнює 3 м водяного стовпа.

Насоси повинні мінімально діяти на продукт. У зв’язку з цим робоче колесо має п’ять широких лопатей, а всмоктувальний і нагнітальний патрубки мають більший діаметр.

 Рисунок 21 – Насос Г2-ОПГ:

1 — штуцер; 2 — накидна гайка; 3 — кришка; 4 — гайка; 5 — робоче колесо; 6 — корпус; 7 — затискне кільце; 8 — ущільнювальне кільце; 9 — манжетне ущільнення; 10 — кронштейн; 11 — відбійник; 12 — електродвигун; 13 — кожух; 14 — наконечник; 15 — нагнітальний патрубок

Одногвинтовий електронасосний агрегат П8—ОН А служить для подачі вершків із вершкодозрівного резервуару у збивач масловиготовлювача в механізованій лінії виробництва масла А1-ОЛО. Подачу можна регулювати від 1,42 до 2,95 м3/год.

Насосний агрегат складається з насоса, опори, електродвигуна і пасової передачі. Обойма виконана з гуми, гвинт — із нержавіючої сталі. Для передачі руху від приводного валу до насосу служить муфта, що розміщена в зоні нагнітання. Корпус муфти виконаний з гуми, він має нарізку з двох боків, де з одного, відповідного, закручується насадка гвинта, а з другого — гвинтова насадка з’єднана з приводним валом.

Агрегат П8-ОНТ служить для подачі згущеного молока в розпилювальну сушарку. Для регулювання використовують тиристорний привод.

Одногвинтовий насосний агрегат П8—ОНГ служить для перекачування сирного згустку, подача насоса 8 м3/год, тиск нагнітання 0,2 МПа.

Одногвинтовий насосний агрегат П8—ОНД (рисунок 22) служить для перекачування м’якого дієтичного сиру. Основними частинами насосу є муфта 1, корпус 2, стяжка 3, фланець 4, обойма 5, гвинт 6, станина 7, варіатор 8, електродвигун 9.

 Рисунок 22 – Загальний вид одногвинтового насоса П8-ОНД:

1 — муфта; 2 — корпус; 3 — стяжка; 4 — фланець; 5 — обойма; 6 — гвинт; 7 — станина; 8 — варіатор; 9 — електродвигун

Передача руху від електродвигуна здійснюється за допомогою змінних шківів і клинопасової передачі. Всередині муфти, виготовленої з гуми, є отвори із нарізкою. З одного боку вкручена гвинтова насадка приводного валу, з іншого — валу гвинта.

Обойма притиснута до корпусу стяжками для запобігання провертання.

 

2 Comments

 1. I wanted to live abroad betnovate gm video “The Hunt brings a fun and innovative approach to shopping and fashion,” the model-turned-mogul said in a press release. “What I love most about The Hunt is that women help other women find their perfect outfit H2T [head to toe]. I am excited to be part of this new approach to collective retail and styling.”

 2. Could you ask her to call me? p3 om Yankees hitting coach Kevin Long, who coached Cano for several years in the minors and who went to the Dominican Republic one winter to work with Cano on his swing, called the superstar a “terrific” father.

 3. Where did you go to university? metformin 500mg tab That’s good for riskier investments in a strictly mathematical way, in that the point of bond buying is to drive investors to take the cash they get from the Fed for their bonds and buy other, more speculative things.

 4. Will I get paid for overtime? picture of amlodipine benazepril The hospital said it had recently reminded consultants that when giving press statements or speaking to the media using their title as a member of staff of the group, it was essential that permission had been received prior to proceeding, as the organisation had a duty of care to patients and the public.

 5. I’d like to change some money trental side effects bruising Yet Obamacare has undeniably Republican, and even Rhode Island, roots. In 1993, Rhode Island GOP Sen. John Chafee was the first to proposed an alternative to a health insurance regime pushed by then-President Bill Clinton and his spouse, First Lady Hilary Clinton. The architect of the Clinton’s plan was a Rhode Islander, policy guru Ira Magaziner of Bristol.

  • You can definitely see your skills within the work you write. The arena hopes for even more passionate writers such as you who are not afraid to say how they believe. All the time go after your heart.

 6. M.E.C Mon Electricien Catalan
  44 Rue Henry de Turenne
  66100 Perpignan
  0651212596

  Electricien Perpignan

  We are a group of volunteers and opening a new scheme in our community.
  Your site provided us with valuable info to work on. You have
  done a formidable job and our whole community will be thankful to you.

 7. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious what all is needed to get set up? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very internet smart so I’m not 100 positive. Any suggestions or advice would be greatly appreciated. Many thanks|

 8. Magnificent goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you’re just extremely magnificent. I actually like what you have acquired here, really like what you’re stating and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still care for to keep it wise. I cant wait to read much more from you. This is actually a tremendous web site.|

 9. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You definitely know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your blog when you could be giving us something enlightening to read?|

 10. Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have truly enjoyed surfing around your blog posts. After all I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon!|

 11. First off I want to say great blog! I had a quick question in which I’d like to ask if you do not mind. I was curious to find out how you center yourself and clear your head prior to writing. I’ve had a hard time clearing my thoughts in getting my ideas out. I truly do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are usually lost just trying to figure out how to begin. Any recommendations or hints? Thank you!|

 12. Hello very nice site!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I’ll bookmark your website and take the feeds also? I’m satisfied to seek out a lot of helpful info here within the put up, we need develop more techniques on this regard, thanks for sharing. . . . . .|

 13. Aw, this was a very nice post. Taking the time and actual effort to produce a good article… but what can I say… I procrastinate a lot and never seem to get nearly anything done.|

 14. I think this is among the most important info for me. And i am glad reading your article. But should remark on some general things, The site style is ideal, the articles is really excellent : D. Good job, cheers|

 15. I was curious if you ever considered changing the structure of your blog? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or 2 images. Maybe you could space it out better?|

 16. Hey would you mind sharing which blog platform you’re working with? I’m planning to start my own blog in the near future but I’m having a tough time making a decision between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I’m looking for something unique. P.S Sorry for getting off-topic but I had to ask!|

 17. Hey! I understand this is kind of off-topic however I needed to ask. Does building a well-established blog like yours take a large amount of work? I am completely new to writing a blog but I do write in my diary daily. I’d like to start a blog so I can easily share my own experience and views online. Please let me know if you have any suggestions or tips for new aspiring bloggers. Appreciate it!|

 18. Hey there I am so grateful I found your weblog, I really found you by error, while I was browsing on Bing for something else, Anyhow I am here now and would just like to say cheers for a incredible post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I don’t have time to browse it all at the moment but I have book-marked it and also included your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the awesome work.|

 19. Do you have a spam issue on this website; I also am a blogger, and I was wondering your situation; many of us have created some nice procedures and we are looking to trade solutions with others, why not shoot me an email if interested.|

 20. I am really impressed together with your writing skills as well as with the format for your blog. Is this a paid topic or did you customize it your self? Either way keep up the excellent quality writing, it is rare to look a great weblog like this one today..|

 21. Good day I am so delighted I found your weblog, I really found you by
  error, while I was looking on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to
  say cheers for a tremendous post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to browse it all
  at the moment but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so
  when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the
  great work.

 22. I do not even know how I finished up right here, but I
  thought this post used to be great. I do not know who you are but
  definitely you’re going to a well-known blogger for those who are
  not already. Cheers!

 23. Simply wish to say your article is as amazing. The clarity to your submit is simply great and that i could think you are an expert in this subject. Well together with your permission let me to seize your RSS feed to stay updated with drawing close post. Thanks a million and please keep up the rewarding work.|

 24. I loved as much as you will receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get got an shakiness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again as exactly the same nearly very often inside case you shield this hike.|

 25. I don’t know whether it’s just me or if everyone else encountering issues with your
  website. It seems like some of the text within your content are running off the screen.
  Can someone else please comment and let me know if this is
  happening to them as well? This might be a issue with my browser because I’ve
  had this happen previously. Appreciate it

 26. Hello! I could have sworn I’ve been to this site before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely happy I found it and I’ll be bookmarking and checking back frequently!|

 27. Its like you learn my thoughts! You seem to know a lot approximately this, like you wrote the e-book in it or something. I believe that you simply could do with some to force the message house a little bit, but instead of that, this is magnificent blog. An excellent read. I’ll certainly be back.|

 28. Thank you, I have just been searching for information approximately this subject for a while and yours is the best I have came upon so far. But, what concerning the bottom line? Are you certain concerning the supply?|

 29. Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets I could add to my blog that automatically tweet my newest twitter updates. I’ve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have some experience with something like this. Please let me know if you run into anything. I truly enjoy reading your blog and I look forward to your new updates.|

 30. Hi, I believe your website might be having internet browser compatibility problems. Whenever I look at your web site in Safari, it looks fine however, when opening in I.E., it’s got some overlapping issues. I just wanted to give you a quick heads up! Besides that, fantastic blog!|

 31. I was wondering if you ever considered changing the page layout of your blog? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or two pictures. Maybe you could space it out better?|

 32. Hey there! I just wanted to ask if you ever have any problems with hackers?
  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing
  many months of hard work due to no backup. Do you have any solutions to prevent hackers?

 33. Its such as you learn my thoughts! You seem to grasp so much about this, such as you wrote the ebook in it or something. I feel that you just can do with a few to pressure the message house a little bit, but other than that, that is great blog. A great read. I will definitely be back.|

 34. Wonderful beat ! I would like to apprentice while you amend your website, how could i subscribe for a blog website? The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear idea|

 35. Hello, i think that i saw you visited my weblog so i came to “return the favor”.I’m attempting to find things to enhance my
  website!I suppose its ok to use some of your ideas!! ps4 games allenferguson ps4 games

 36. After I initially commented I seem to have clicked on the -Notify me when new
  comments are added- checkbox and from now on every time a comment is added I recieve four emails
  with the exact same comment. Is there a way you are able to remove me from that service?
  Thanks! ps4 games allenferguson ps4 games

 37. Great article! This is the kind of info that are supposed to be shared around the
  web. Shame on Google for no longer positioning this publish higher!
  Come on over and visit my website . Thanks =)

 38. Thanks for a marvelous posting! I genuinely enjoyed reading it,
  you will be a great author.I will make sure to bookmark your blog and will eventually come back later on. I want to encourage you to ultimately continue your great work,
  have a nice day!

 39. Magnificent beat ! I wish to apprentice while you amend your site, how could i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept|

 40. Superb site you have here but I was curious if you knew of
  any community forums that cover the same topics discussed in this
  article? I’d really love to be a part of online community where I can get
  feedback from other knowledgeable people that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know. Cheers!

 41. Hello there! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form?

  I’m using the same blog platform as yours and I’m having difficulty finding
  one? Thanks a lot!

 42. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the
  video to make your point. You definitely know what youre talking about, why waste your
  intelligence on just posting videos to your site when you could
  be giving us something informative to read?

 43. Undeniably consider that that you said. Your favorite reason seemed to be at the internet the easiest factor to be aware of. I say to you, I definitely get irked whilst other people think about issues that they plainly do not recognise about. You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side-effects , folks can take a signal. Will likely be back to get more. Thank you|

 44. you are truly a just right webmaster. The web site loading speed is amazing. It seems that you are doing any unique trick. In addition, The contents are masterwork. you have done a magnificent task in this topic!|

 45. Goood dɑy very cool wweb site!! Guy .. Beɑutiful ..
  Supeerb .. I’ll bookmark your web site and take thhe
  feeds also? I’m satisfiedd to seek out numerous helpful info here within tthe рublish, we’d ⅼike dеvelop more ѕtrategie
  on thiis гegard, thanks for sharing. . . .

  . .

  Feel ffree to visit my page free datingwebsites

 46. I’m really enjoying the design and layout of your site. It’s a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme? Outstanding work!|

 47. I’m very pleased to discover this web site. I want to to thank you for your time just for this fantastic read!! I definitely savored every part of it and I have you saved as a favorite to see new stuff on your website.|

 48. Hi there this is kinda of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I’m starting a blog soon but have no coding experience so I wanted to get advice from someone with experience. Any help would be greatly appreciated!|

 49. What’s Taking place i’m new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely useful and it has helped me out loads. I hope to give a contribution & assist different customers like its helped me. Good job.|

 50. Great blog here! Additionally your website loads up very fast! What host are you using? Can I am getting your affiliate hyperlink on your host? I desire my site loaded up as fast as yours lol|

 51. This design is spectacular! You obviously know how to keep a reader amused. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Excellent job. I really loved what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!|

 52. Great site you have here but I was wanting to know if you knew of any
  forums that cover the same topics talked about in this
  article? I’d really love to be a part of online community where I can get advice from other experienced people that share
  the same interest. If you have any suggestions, please let me know.

  Many thanks!

 53. First off I would like to say excellent blog! I had a quick question in which I’d like to ask if you do not mind. I was curious to find out how you center yourself and clear your head before writing. I’ve had a difficult time clearing my thoughts in getting my thoughts out. I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes tend to be wasted simply just trying to figure out how to begin. Any recommendations or tips? Cheers!|

 54. Greetings from Los angeles! I’m bored at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break. I love the knowledge you provide here and can’t wait to take a look when I get home. I’m surprised at how fast your blog loaded on my cell phone .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, awesome blog!|

 55. Undeniably imagine that which you stated. Your favorite justification seemed to be at the
  web the simplest thing to take into account of.

  I say to you, I definitely get annoyed at the same time as folks consider
  issues that they just don’t realize about. You managed
  to hit the nail upon the top and also outlined
  out the whole thing with no need side effect , other folks can take a signal.
  Will likely be again to get more. Thanks

 56. Heya! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers?
  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing several weeks of hard work due to no data backup.
  Do you have any solutions to stop hackers?

 57. Hello there! I know this is somewhat off topic but I was wondering
  which blog platform are you using for this site? I’m getting tired of WordPress because I’ve had problems with hackers
  and I’m looking at alternatives for another platform.
  I would be great if you could point me in the direction of a good platform.

 58. I have been exploring for a little for any high quality articles or blog posts in this sort of area . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this site. Studying this information So i am satisfied to express that I’ve an incredibly excellent uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I so much for sure will make sure to don?t disregard this web site and give it a look regularly.|

 59. free dating sites
  Woah! I’m really loving the template/theme of this website.

  It’s simple, yet effective. A lot of times it’s challenging to get that “perfect balance” between usability and visual
  appearance. I must say you’ve done a excellent job with this.
  Also, the blog loads very quick for me on Internet explorer.
  Exceptional Blog! dating sites

 60. Hey are using WordPress for your site platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and set up my own. Do you need any html coding expertise to make your own blog? Any help would be really appreciated!|

 61. Right here is the perfect site for anyone who really wants to find out about this topic.
  You understand a whole lot its almost hard to argue with you
  (not that I actually would want to…HaHa). You definitely put a new spin on a topic that has been written about for ages.

  Wonderful stuff, just wonderful!

 62. Thanks for some other informative site. The place else may just I get that type of info written in such an ideal way? I have a challenge that I am simply now running on, and I have been at the glance out for such information.|

 63. I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious
  what all is required to get setup? I’m assuming having a
  blog like yours would cost a pretty penny?
  I’m not very internet savvy so I’m not 100% certain. Any recommendations
  or advice would be greatly appreciated. Cheers

 64. Hey there! I know this is somewhat off-topic but I needed to ask.
  Does running a well-established blog such as yours take a large
  amount of work? I’m brand new to operating a blog however I do write
  in my journal everyday. I’d like to start a blog so I can share my personal
  experience and views online. Please let me know if you have any
  suggestions or tips for brand new aspiring blog owners. Appreciate it!

 65. Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am encountering difficulties with your
  RSS. I don’t know why I am unable to join it.
  Is there anybody getting identical RSS problems? Anybody who knows the solution can you kindly respond?

  Thanks!!

 66. เมื่อเวลา​ 17.00​ น.​ (1​ ก.ค.64)​ ผู้สื่อข่าวรายงานว่า​ เจ้าหน้าที่ตำรวจ​ สภ.ดำเนินสะดวก​ ได้เผยภาพถ่ายคู่กับผู้โชคดี​ ถูกรางวัลที่​ 1​ งวดประจำวันที่​ 1​ ก.ค.2564​ ซึ่งตรงกับหมายเลข​ 7​ 1​ 3​ 5​ 1​ 7​ จำนวน​ 1​ ใบ​ รับเงินรางวัล​ 6​ ล้านบาท​ พร้อมระบุข้อความว่า​ “รางวัลที่ 1 แตกอีกแล้วครับ ดำเนินสะดวก​ มาลงประจำวัน ณ สภ.ดำเนินสะดวก ไว้เป็นหลักฐานเป็นที่เรียบร้อย​ ไม่มาถึงเราสักที 1 ก.ค.64”

  ผู้สื่อข่าวจึงได้ตรวจสอบ ทราบว่า​ หนุ่มคนนี้เป็นชาวไทยใหญ่​ ชื่อนาย​ซาอุ อายุ​ 23 ปี​ ได้เดินทางมาที่​ สภ.ดำเนินสะดวก​ จ.ราชบุรี​ พร้อมทั้งนำสลากกินแบ่งรัฐบา​ล ซึ่งเจ้าตัวบอกว่าถูกรางวัลที่​ 1​ จำนวน​ 1​ ใบ​ มาลงบันทึกประจำวันไว้กับ​ ร.ต.อ.ธนวัฒน์ สุดแก้ว รอง สว.(สอบสวน) สภ.ดำเนินสะดวก เป็นหลักฐาน​ เพื่อยืนยันว่านายซาอุ​ เป็นเจ้าของ​สลากดังกล่าว​

  ส.ต.ท.ภาคภูมิ ธัญญะภูมิ ผบ.หมู่(ป.)สภ.ดำเนินสะดวก​ เจ้าของโพสต์​ เล่าว่า​ หลังจากที่เจ้าหน้าที่ตำรวจได้ลงบันทึกประจำวัน​แล้ว​ ได้สอบถามกับนายซาอุ​ เล่าว่า​ ได้ซื้อสลากดังกล่าว จากหน้าโรงงาน​ เพราะไม่สามารถออกไปไหนได้​เนื่องจากมาตรการควบคุมโควิด-19 แต่ก็มีคนขายลอตเตอรี่​ นำไปขายให้ที่หน้าโรงงาน​จึงได้ซื้อ​ไว้​

  โดยตั้งใจซื้อเลข​ท้าย​ 2​ ตัว​ 17​ ซึ่งคนขายบอกเหลือใบเดียว​ เลข​ 517​ จึงได้ซื้อไว้​ มาทราบว่าถูกรางวัลที่​ 1​ ดีใจจนพูดไม่ออก​ จากนั้นได้มาแจ้งความเพื่อป้องกันสลากสูญหาย​ หลังจากนี้จะนำสลากไปขึ้นเงินต่อไป

 67. Cотрудники нашей фирмы прилагают максимальные усилия, чтобы сделать приобретение препаратов удобным для покупателей Гарантия качества всех товаров Приятные ощущения делают препарат популярным среди обоих полов. Расслабление гладких мышц происходит везде, в том числе в сфинктере заднего прохода и влагалище, что в совокупности с увеличением чувствительности способно поднять человека на вершины удовольствия. Такое состояние длится около 10 минут, но за такой короткий срок можно получить такие невероятные ощущения, которые ни с чем нельзя сравнить.
  https://bighairydog.com/community/profile/grazyna88713403/
  Для того чтобы оформить заказ neomax повышает эрекцию средство для потенции необходимо оставить свои контактные данные на сайте. В течение 15 минут оператор свяжется с вами. Уточнит у вас все детали и мы отправим ваш заказ. Через 3-10 дней вы получите посылку и оплатите её при получении. 10 мг метана повышают тестостерон в Благодаря сбалансированному составу, экстракты препарата Потенциалекс помогают устранить проявления эректильной дисфункции и причину возникновения проблем с потенцией, предотвратить развитие патологии и осложнений. Дополнительно средство Потенциалекс благотворно влияет на иммунитет и состояние всего организма в совокупности, повышает работоспособность и выносливость человека при занятии сексом.

 68. As search and rescue efforts continue following Sunday night’s demolition of the remaining portion of Champlain Towers South, the Mayor of Miami-Dade County said Monday that a pile of debris closest to the building was actually holding the structure up. mp7//20.41

 69. จากเหตุ เพลิงไหม้ โรงงานผลิตเม็ดโฟมพลาสติก ซอยกิ่งแก้ว 21 จ.สมุทรปราการ ซึ่งแรงระเบิด สร้างความเสียหาย เป็นวงกว้าง มีชาวบ้านได้รับบาดเจ็บ และมีเจ้าหน้าที่อาสาดับเพลิงเสียชีวิต 1 ราย โดยในช่วงบ่ายวานนี้ (6 ก.ค.64) ได้มีพิธีเคลื่อนขบวน ร่างน้องพอส อย่างสมเกียรติ โดยมีอาสากู้ภัยหลายทีมมาร่วมในขบวนด้วย ซึ่งบรรยากาศภายในงานวัดทุ่งครุ ศาลา 5 สถานที่สวดพระอภิธรรม เต็มไปด้วยความโศกเศร้า

  ด้าน นางพรวริชะ พรวรรณเสถียร อาของน้องพอส กล่าวว่า ตนเองกับน้องพอสสนิทและรักกันมาก จนถือเป็นแม่คนที่สองของน้องพอสเลยก็ว่าได้ อีกทั้งครอบครัวเป็นอาสาสมัครทุกคน ตัวน้องพอสเองก็เช่นกัน เพราะน้องพอสเห็นครอบครัวทำงานเป็นอาสาตั้งแต่เด็ก น้องจึงเดินตามรอย และรักในการเป็นอาสามาตลอด 2 ปี

  แม้ว่างานบางอย่างจะอันตรายมากแค่ไหน น้องพอสก็ไม่เคยกลัว ส่วนตนเองนั้นได้คุยกับน้องพอสครั้งสุดท้ายผ่านทางแชทบนเฟซบุ๊ก เพราะตนเองได้ยินวิทยุแจ้งเหตุเพลิงไหม้ที่โรงงาน จึงทักไปถามน้องพอสว่าได้ไปทำงานหรือไม่ เมื่อน้องตอบกลับมาว่าไม่ได้ไป ตนเองก็สบายใจ เพราะคิดว่าเหตุเพลิงไหม้ดังกล่าวค่อนข้างรุนแรง

 70. ศบค. ยอมรับทุกจังหวัดมีผู้ติดเชื้อ ห่วงการเดินทางข้ามจังหวัดทำเชื้อกระจายมากขึ้น ยืนยันกระทรวงสาธารณสุขเสนอปรับเพิ่มมาตรการเข้มขึ้น แต่ไม่เรียกล็อกดาวน์ รอที่ประชุมสรุปพรุ่งนี้

  วันนี้ (8 ก.ค.) แพทย์หญิงอภิสมัย ศรีรังสรรค์ ผู้ช่วยโฆษกศูนย์บริหารสถานการณ์โควิด-19 หรือ ศบค. กล่าวถึงกรณีมีผู้ป่วยจากกรุงเทพฯ และปริมณฑล เดินทางข้ามจังหวัดว่า ขณะนี้ทุกจังหวัดมีรายงานผู้ติดเชื้อทุกจังหวัด โดย ศบค. กังวลเรื่องกลุ่มผู้ป่วยที่มีการเดินทางข้ามจังหวัดและมีการติดเชื้อ โดยแบ่งเป็น ภาคเหนือ 12 จังหวัด 276 ราย ภาคกลางและตะวันออก 17 จังหวัด 204 ราย ภาคตะวันออกเฉียงเหนือ 20 จังหวัด 841 ราย ภาคใต้ 5 จังหวัด 44 ราย

  ซึ่งผู้ที่เดินทางข้ามจังหวัดบางส่วนเดินทางไปในพื้นที่ที่มีลักษณะเป็นสีเหลือง ที่สามารถไปร้านอาหาร สังสรรค์ พบปะเพื่อนฝูง และอาจมีการดื่มเครื่องดื่มแอลกอฮอล์ เช่น จังหวัดในภาคอีสานที่มีผู้ติดเชื้อกว่า 800 ราย ซึ่งสามารถตอบคำถามได้ด้วยตนเองว่าตัวเลขเหล่านี้หากผู้เดินทาง 10-20 คน หากสามารถควบคุมแยกกักในพื้นที่ที่เหมาะสม จะไม่เห็นตัวเลขที่กระจายไปยังชุมชน ครอบครัว และเพื่อนใกล้ชิด

  ทั้งนี้ กระทรวงสาธารณสุขมีการหารือด้วยความเป็นห่วงถึงสถานการณ์ผู้ติดเชื้อที่เพิ่มจำนวนขึ้น จึงได้นำเสนอปรับมาตรการ ทั้งมาตรการสาธารณสุข มาตรการทางสังคม โดยเฉพาะห้ามการเคลื่อนย้ายระหว่างจังหวัด โดยขอความร่วมมือในการ Work from Home ขั้นสูงสุด โดยแพทย์หญิงอภิสมัย ย้ำว่า ไม่ได้มีคำว่าล็อกดาวน์ สิ่งที่สาธารณสุขเสนอวันนี้เป็นเรื่องของการปรับมาตรการ โดยที่จะมีรายละเอียดว่ากิจการหรือกิจกรรมใดทำได้แค่ไหน รวมถึงพื้นที่ไหน จังหวัดไหน ยังไม่ได้มีการสรุป

  ซึ่งเป็นข้อสรุปที่ต้องนำเสนอที่ประชุมชุดใหญ่เพื่อพิจารณาและอนุมัติในวันพรุ่งนี้ (9 ก.ค.) ก่อนทิ้งท้ายว่า มาตรการที่จะมีการเสนอ ศบค.ชุดใหญ่ในวันพรุ่งนี้ อาจจะมีข้อจำกัด ข้อติดขัด ประชาชนหลายส่วนเกิดความไม่สะดวก จึงต้องขออภัยประชาชนไว้ด้วย ซึ่งการปรับมาตรการที่เข้มข้นอาจมีความจำเป็น ขอบคุณทุกภาคส่วนที่มีความอดทนในวันนี้เพื่อจะเอาชนะโควิดให้ได้ในที่สุด

 71. แต่ถึงแม้จะจากโลกนี้ไปนานกว่า 22 ปี แต่กลุ่มแฟนคลับก็ยังคงรำลึกถึงจอห์นอยู่เสมอ และมีการจัดทำบุญร่วมกันเพื่ออุทิศส่วนกุศลให้กับพระเอกในดวงใจทุกๆ ปี โดยในปีนี้จัดขึ้นในวันอาทิตย์ที่ 3 ธันวาคม 2560 ณ วัดโพธิสัมพันธ์ ถ.พัทยา-นาเกลือ ต.นาเกลือ อ.บางละมุง จ.ชลบุรี (พัทยาเหนือ) ซึ่งหลังจากเสร็จการทำบุญแล้วจะมีการสวดบังสุกุลกันที่บริเวณจุดเก็บอัฐิของจอห์น
  goto https://ipro999.com/

 72. เด็กหญิงติดโควิด-19 จากแม่ แต่รอฟังผลหลังตรวจโควิดและรอรับการรักษานานกว่า 5 วัน จนพ่อร้อนใจ หลังลูกสาวเริ่มมีอาการ

  กลายเป็นอีกหนึ่งโพสต์ที่ถูกแชร์ไปทั่วโลกออนไลน์ หลังจากที่เมื่อวานนี้ (10 ก.ค.) เฟซบุ๊กแฟนเพจ เส้นด้าย – Zendai ได้โพสต์เรื่องราวของเด็กหญิงวัย 3 ขวบ ที่ติดเชื้อโควิด-19 จากคุณแม่ ซึ่งหนูน้อยรอผลตรวจมานานกว่า 5 วัน จนเริ่มแสดงอาการ ทำให้คุณพ่อร้อนใจ ทนดูลูกทรมานไม่ไหว แต่ตัวเองก็ไปไหนไม่ได้เพราะเป็นกลุ่มเสียง

  สุดท้ายได้เจ้าของหอช่วยโพสต์เฟซบุ๊กขอความช่วยเหลือ จนล่าสุดเด็กหญิงรายดังกล่าวได้รับการพาตัวไปเข้ารับการรักษาร่วมกับคุณแม่แล้ว

  โดยระบุเนื้อหาว่า “พี่มนุษย์อวกาศจะพาหนูไปหาหมอใช่ไม่คะ หนูน้อยวัย 3 ขวบ ติดเชื้อจากคุณแม่ รอเตียงมา 5 วัน จนน้องเริ่มไอหนัก หายใจไม่ออก แม่ก็อยู่ รพ.สนาม ถูกส่งไปรักษาที่ฉะเชิงเทรา ผลตรวจของน้องตรวจที่โรงพยาบาลในจังหวัดสมุทรปราการ ก็ยังไม่ออก แค่โทรบอกเฉยๆ 5 วันผ่านไป พ่อของน้องร้อนใจ ทนดูลูกสาวตัวน้อยทรมานไม่ไหว

  แต่พ่อก็เป็นกลุ่มเสี่ยงสูง ไปไหนไม่ได้ ทำยังไงดี จนเจ้าของหอพัก ได้โพสต์เฟซบุ๊กขอความช่วยเหลือมาที่ #เส้นด้าย เราช่วยประสานโรงพยาบาลจนได้ผลตรวจ แต่จะส่งน้องข้ามจังหวัดไปรักษากับแม่ก็ยาก เพราะข้ามเขต ประสานทั่วสารทิศจนเหนื่อยใจ สุดท้ายน้องได้ไปรักษาตัวกับแม่แล้ว ขอขอบคุณทุกๆ ฝ่ายที่ช่วยกันอีกครั้งนะครับ”
  Go to https://ipro999.com/

 73. กลายเป็นประเด็นดราม่าหนัก สำหรับกรณีของนักแสดงสาว ปิ๊ง-จิดาภา วัชรสินาพร ที่เริ่มจากคลิปที่เพื่อนของเจ้าตัวทำโทษสุนัขด้วยการใช้ถุงครอบหัว กลายเป็นที่วิพากษ์วิจารณ์สนั่นโซเชียล แม้เจ้าตัวจะออกมาชี้แจงและขอโทษต่อสิ่งที่เกิดขึ้นแล้ว แต่ดราม่ายังลุกลามไม่หยุดไปจนถึงการขุดเรื่องราวเก่าๆ ของปิ๊งออกมาวิจารณ์ทั้งเรื่องมีการตั้งข้อสังเกตว่าเมาแล้วขับเพราะมีการโพสต์สตอรี่ออกมา และเรื่องที่เคยโพสต์สตอรี่เชิงเหยียดเชื้อชาติอีกด้วย
  Go to https://ipro999.com/

 74. เมื่อวันที่ 11 ก.ค. 64 ผู้สื่อข่าวรายงานว่า แฟนเพจเฟซบุ๊ก การไฟฟ้าส่วนภูมิภาค PEA หรือ กฟภ. ได้แผยแพร่ประกาศ มาตรการช่วยเหลือและบรรเทาความเดือดร้อนผู้ใช้ไฟฟ้าในส่วนต่างจังหวัด ดังนี้ ผู้ใช้ไฟฟ้าประเภทบ้านอยู่อาศัย (1.1.1 และ 1.1.2)

  Go to https://ipro999.com/

 75. มีการเปิดเผยเอกสารฉบับหนึ่งจากกรมการจัดหางาน ที่ส่งไปยังผู้อำนวยการสำนักงานจัดหางานกรุงเทพมหานครพื้นที่ 1-10 ตั้งแต่วันที่ 5 ก.ค. ว่ารัฐมนตรีว่าการกระทรวงแรงงาน สั่งให้ยกเลิกการคัดกรองและตรวจหาเชื้อไวรัสโคโรนา 2019 ในกลุ่มผู้ใช้แรงงานต่างชาติในพื้นที่ควบคุมสูงสุดและเข้มงวด โดยอ้างว่าโรงพยาบาลรองรับผู้ป่วยโรคโควิด-19 รายใหม่ไม่ไหวแล้ว

  “รัฐมนตรีว่าการกระทรวงแรงงานจึงได้มีนโยบายให้ยกเลิกโครงการดังกล่าว” เอกสารดังกล่าว ระบุ

  “ปัจจุบันโรงพยาบาลประสบปัญหาทางด้านสาธารณสุข เช่น บุคลากรทางการแพทย์ เตียงผู้ป่วย เครื่องช่วยหายใจ และอุปกรณ์ทางการแพทย์ ที่รองรับผู้ป่วยอาการหนักหรือผู้ป่วยภาวะฉุกเฉินที่มีจำนวนจำกัด ไม่สามารถรองรับผู้ป่วยที่ตรวจพบรายใหม่ได้”

  เอกสารฉบับนี้ระบุว่าผู้ลงนามคือนายไพโรจน์ โชติกเสถียร อธิบดีกรมการจัดหางาน และนายกิตติพันธุ์ กาญจนาคม จัดหางาน จ.กระบี่ รักษาราชการแทนผู้อำนวยการสำนักงานจัดหางานกรุงเทพมหานครพื้นที่ 3

  Go to https://ipro999.com/