7. Фаршмішалки

Фаршмішалка Л5-ФМ2-М-340 (рисунок 21) складається з наступних основних вузлів: станини, місильного корита, виконавчих органів, їхнього приводу і приводу перекидання місильного корита. Станина виготовлена з кутової сталі. Місильне корито має теплову сорочку, що забезпечує підігрів продукту в процесі його перемішування. Усередині корита розташовані виконавчі органи у вигляді двох Z-подібних гвинтових лопатей, що обертаються з різними швидкостями (67 і 57 хв-1). Зверху корито закрите кришкою. Теплова сорочка в нижній частині має два штуцери для підключення гарячої води чи пари. Привід виконавчих органів складається з електродвигуна 7, клинопасової передачі і двох пар циліндричних шестеренних передач. Привід для перекидання корита складається з електродвигуна 9, черв’ячного редуктора (і = 39) і черв’ячної пари (і=69), черв’ячний сектор якої жорстко зв’язаний через підшипник місильного гвинта з правою боковиною місильного корита.

Рисунок 21 – Фаршмішалка Л5-ФМ2-М-340:

а – загальний вид; б – вузол місильного гвинта; 1 – електродвигун обертання гвинтів; 2 – привід гвинтів; 3 – корито; 4 – гвинт місильний; 5 – кришка; 6 – привід перекидання; 7– підшипник; 8 – редуктор перекидання корита; 9 – електродвигун приводу перекидання; 10 – станина; 11, 13 – гвинти; 12 – конус лівий; 14 –  конус правий; 15 – картер

Фаршмішалка працює у такий спосіб: у місильне корито завантажують продукт і закривають корито кришкою. Від електродвигуна 1 через клинопасову передачу і циліндричні шестірні приводяться в обертання Z-подібні гвинтові лопаті. Тривалість перемішування залежить від консистенції фаршу. Готовий фарш вивантажують, перекидаючи корито. У процесі вивантаження фаршу виконавчі органи (гвинти) обертаються. Коли вивантаження закінчене, гвинти зупиняють, а електродвигун 9 включають на зворотний хід, завдяки чому корито повертається у початкове положення. Блокування гвинтів забезпечується кінцевим вимикачем, розташованим у верхній правій частині корита. Кінцевий вимикач при відкриванні кришки відключає роботу гвинтів.

Фаршмішалка ФММ-150 аналогічна за пристроєм і принципом роботи фаршмішалці Л5-ФМ2-М-340.

Фаршмішалка Я2-ФЮБ (рисунок 22) призначена для перемішування м’ясної сировини з інгредієнтами при засолі і виробництві фаршу ковбасних виробів на підприємствах м’ясної промисловості малої потужності.

Фаршмішалка виконана з неіржавіючої сталі і складається зі станини, на якій закріплені місильне корито з кришкою і привід. Усередині корита обертається місильний орган. Для вивантаження фаршу корито перекидається.

Рисунок 22 – Фаршмішалка Я2-ФЮБ:
1 – станина; 2 – корито; 3 – ґрати;  4 – візок,  5 – підйомник;  6 – пульт керування

Технічну характеристику фаршмішалок з перекиданням корита для вивантаження м’ясного фаршу наведено у таблиці 7.

Таблиця 7 – Технічна характеристика фаршмішалок з перекиданням корита

Показник ФММ-150 Л5-ФМ2-М-340 Я2-ФЮБ
Робоча місткість корита, м3 0,15 0,34 0,15
Установлена потужність, кВт 3,0 5,5 3,0
Габаритні розміри, мм 1450×630×1110 184×855×1235 1062×1160×1380
Маса, кг 490 1220 570

Фаршмішалка відкрита періодичної дії зі стаціонарним коритом і нижнім торцевим вивантаженням продукту має робочу місткість корита 0,15 і 0,335 м2, і підйомник для підкатних візків.

Фаршмішалка Л5-ФМБ (рисунок 23) складається зі станини, кришки, місильного корита, приводу шнеків, шафи електрообладнання і пульта керування. Станина являє собою зварену металеву конструкцію з куточка розмірами  63×63  мм. Кришка ґратчастого типу зварена з неіржавіючої сталі. Місильне корито складається з картера, корита з нержавіючої сталі, всередині якого розташовані два місильних шнеки. Вони обертаються від електродвигуна через клинопасову і зубчасту передачі, розташовані усередині чавунної тумби. Пульт керування являє собою кнопкову станцію і розташований на тумбі. Шафа електрообладнання прямокутної форми, закріплена на стінці окремо від машини в зручному для експлуатації місці. Станина і тумба фаршмішалки закриті металевими лицювальними листами.

Завантаження фаршу в корито здійснюється завантажувальним пристроєм при відкритій кришці, а додавання солі й інших спецій відбувається через отвір у кришці. Фарш перемішується місильними шнеками в кориті, що закрите захисною ґратчастою кришкою. На правій торцевій стінці корита знаходяться люки, призначені для вивантаження фаршу. Блокування обертання місильних шнеків забезпечується кінцевим вимикачем, розташованим на бічній стінці корита. При підйомі кришки більш ніж на 100 мм контакт кінцевого вимикача розмикає ланцюг живлення магнітного пускача й електродвигун виключається.

 

Рисунок 23 – Фаршмішалка Л5-ФМБ:
а – загальний вид: 1 – станина; 2 – клинопасова передача; 3 – тумба; 4 – зубчаста передача; 5 – корито; 6 – кришка, 7 – шнек; 8 – люк вивантаження; 9 – електродвигун;
б – вузол кріплення шнеків: 1 – корито; 2– рукоятка; 3– шнек; 4 – болт; 5 – грандбукса; 6 – картер; 7 – зірочка

Аналогічну мішалці Л5-ФМБ конструкцію має фаршмішалка Л5-ФМ2-У-335 (рисунок 24). Вона складається зі станини, місильного корита, приводу шнеків, механізму завантаження правої і лівої кришок, шиберного пристрою й електрообладнання.

Рисунок 24 – Фаршмішалка Л5-ФМ2-У-335:

1 – візок; 2 – пристрій завантаження; 3 – корито; 4 – решітка; 5 – привід;  6– станина; 7 – гвинти місильні

Фарш перемішується місильними шнеками в кориті, закритому двома ґратчастими кришками. Завантажується фарш у корито завантажувальним пристроєм, вивантажується місильними шнеками через люки, що відкривають вручну, обертаючи маховик за ходом годинної стрілки.

Технічну характеристику фаршмішалок з торцевим вивантаженням фаршу наведено в таблиці 8.

Перемішування під вакуумом приводить до поліпшення якісних показників продукту: поліпшуються кольороутворення, консистенція, товарний вид продукції, запобігається поява зморщок на ковбасній оболонці, збільшується термін збереження і т.п.

Таблиця 8 – Технічна характеристика фаршмішалок з торцевим вивантаженням фаршу

Показник Л5-ФМБ Л5-ФМ2-У-335
Продуктивність, кг/год. 2500 2500 – 3000
Геометрична місткість корита, м3 0,335 0,335
Коефіцієнт завантаження 0,5 – 0,8 0,6 – 0,8
Тривалість циклу, хв. 3 – 5 3,5 – 8
Частота обертання місильних шнеків, с-1 :
лівого 0,97 0,76
правого 0,97 0,76
Установлена потужність, кВт 5,5 7,0
Габаритні розміри, мм 1700x875x1225 3200x965x1375(з механізмом завантаження)
Маса, кг 680 920 (з механізмом завантаження)

Фаршмішалка вакуумна Л5-ФМВ-630 (рисунок 25) призначена для готування під вакуумом фаршу шляхом перемішування подрібненого м’яса з іншими компонентами, передбаченими рецептурою, а також для засолу під вакуумом і м’яса в шматках масою не більш 0,5 кг. Фаршмішалка складається з каркаса, місильного корита, вакуумної кришки, місильних шнеків, їхнього приводу, механізму завантаження, гідросистеми, системи вакуумування, електрообладнання.

Вікна і прорізи сталевого каркаса закриті кришками і панелями з неіржавіючої сталі. Корито з’єднується з каркасом болтами. Гідравлічна станція шарнірно прикріплена до передньої стінки каркаса через гумові амортизатори, гідромеханізм підйому й опускання візка – до задньої стінки. У спеціальній ніші задньої стінки змонтована електрошафа. Пульт керування – виносний.

Місильне корито являє собою зварену ємність спеціальної конструкції з листової неіржавіючої сталі. На передній стінці знаходиться пристрій повітрозабирач. У нижній частині лівої торцевої стінки – вікна для вивантаження фаршу, що герметично закриваються шиберними заслінками. Два спіральних шнеки усередині корита забезпечують перемішування компонентів і вивантаження фаршу. Обертання шнеків здійснюється електродвигунами через черв’ячний редуктор із двома вихідними валами.

Рисунок 25 – Вакуумна фаршмішалка Л5-ФМВ-630:
1 – механізм завантаження; 2 – привід шнеків; 3 – шнеки; 4 – кришка; 5 – електрообладнання; 6 – діжа; 7– каркас

Вакуумна кришка з гумовим ущільненням за периметром при притисканні до фланця корита герметизує змішувач. Робота фаршмішалки починається з підйому кришки. Важелем підйомника піднімають і перекидають візок із сировиною у корито. Після закриття кришки включається вакуум-насос. Перемішування триває 3-4 хв. при залишковому тиску 0,025 МПа. Рухами кришки і механізмом завантаження керує оператор. Основний технологічний процес (перемішування з реверсуванням місильних шнеків, вакуумування і вивантаження готової продукції) може виконуватися при ручному і програмному керуванні. Задана величина вакууму в кориті підтримується автоматично. Аераційний клапан для зрівнювання тиску повітря в кориті з атмосферним відкривається автоматично перед підйомом шиберів для вивантаження фаршу. Готовий фарш вивантажується через торцеві отвори місильного корита в підлогові  візки через приймальну лійку міжповерхового спуску.

Фаршмішалка вакуумна ФМВ-015 призначена для перемішування під вакуумом кускового м’яса і фаршу зі складеними компонентами при виробництві ковбас на підприємствах м’ясної промисловості малої потужності. Вона складається зі станини, на якій установлені корито і привід. Усередині корита обертаються два вали з закріпленими на них спіральними шнеками. Вивантаження відбувається при відкритті заслінки. Ефективність перемішування і швидке вивантаження забезпечуються спіральними шнеками з реверсивним приводом.

Технічну характеристику вакуумних фаршмішалок наведено у таблиці 9.

Таблиця 9 – Технічна характеристика вакуумних фаршмішалок

Показник Л5-ФМВ-630 ФМВ-0,15
Продуктивність, кг/год.:
фарш для варених ковбас 4500 1000
фарш для напівкопчених ковбас 3500
Місткість місильного корита, м3 0,63 0,15
Установлена потужність, кВт 15,2 5,2
Габаритні розміри, мм 2900x1475x1720 1220x825x1510
Маса, кг 2500 500

3 Comments

 1. I’d like , please sildenafil medana kaina At 301 feet, WindSeeker is the tallest ride at Carowinds. On the three-minute ride, passengers swing in a circle in chairs attached by metal arms to a rotating gondola. The ride has a top speed of 30 mph and “provides breathtaking aerial views of not only the park, but of the greater Charlotte region,” according to Carowinds’ website.

 2. Jonny was here silagra usa Hayley Atwell’s beauty is the first thing you notice about her. She walks out of a rehearsal room near London Bridge into an outdoor café, and it almost makes me laugh. If there were a kit for making a film star, her dark flashing eyes and full lips would be included in the box. What’s more surprising is that she turns out to be so funny.

 3. In a meeting fitobalt Asked if the bid price could be reduced, Watsa said he didn’t expect that to happen unless the review of BlackBerry produced negative surprises. He said Fairfax had never changed the terms of a deal in 28 years.

 4. I came here to study motrin tylenol rotation adults “We appreciate the coordination and resources made available by the Great Lakes Restoration Initiative and the U.S. Fish and Wildlife Service in this early monitoring and detection effort,” DNR Fisheries Division Chief Jim Dexter said in a statement. “Traditional fish sampling that uses electrofishing or netting is inefficient at collecting fish that are in low numbers. These … efforts allow us to be strategic about collecting information and focusing further monitoring or control efforts if needed.”

 5. Withdraw cash buy rexavar uk Harrington rejected requests by Bain Capital Partners LLC,Blackstone Group LP, Carlyle Group LP, GoldmanSachs Group Inc’s private equity arm, KKR & Co,Silver Lake Partners, Thomas H. Lee Partners LP and TPG CapitalManagement LP to be dismissed from the case.

 6. How many days will it take for the cheque to clear? priligy costo en mexico Seeing all these white/grey hairs in the dugout?  Those are the experiences backing the success.  Scouting the opponents and preparing the players is also, recovering and learning from the mistakes take this dodgers team flying high.

 7. I’m only getting an answering machine where can i buy trenbolone enanthate Still, the scenario worried Kan so much that he quietly ordered experts to study what would happen if the disaster spread. When they delivered the prognosis — evacuation of 250 kilometers (155 miles) around the facilities, including all of greater Tokyo’s 50 million residents, Kan feared for his nation’s future. “Japan would have lost more than a third of its land, and 40 percent of the population would be affected,” he says. Japan “would cease to function as a nation for a long time.”

 8. What do you do for a living? metformin 500mg tab Ladies, he’s single! Vladimir Putin announced on June 6, 2013 that he and his wife of 30 years are divorced. He may look like a hard-faced leader, but Russia’s Prime Minister Vladimir Putin is just an average guy … kind of. Take a look at Vladimir Putin being, well, Vladimir Putin … Nothing says fierce like topless fishing. Russian President Vladimir Putin took a break from politics to go on a well-documented fishing trip in the Siberian Tyva region on July 20, 2013. Putin’s mini-break included fishing and even befriending local animals …

 9. Stolen credit card trazodone 100 mg tablet Around thirty students had sprung up and started doing this stupid dance, all dressed in silly costumes. What’s more, the ring leader seemed to be wearing a cricket helmet too. When I looked at the accompanying footage on ‘YouTube’, I was horrified. I’d had a narrow escape.

 10. Will I have to work on Saturdays? minocycline 50 mg price But Wells, the No. 4 U.S. bank by assets, has some 90businesses, ranging from credit cards to small business loans,that will benefit as the economy improves, the bank’s topexecutives said on Friday. The mortgage operations contributedjust 13 percent of the bank’s more than $21 billion of revenuesin the latest quarter.

 11. I’m happy very good site tretinoin gel online UBS said on Monday it had reached an agreement in principlewith the Federal Housing Finance Agency (FHFA), prompting it torelease its headline second-quarter results more than a weekearly, showing net profit had jumped by nearly two thirds.

 12. We need someone with experience mixing amoxicillin with chocolate milk But Obama administration officials offered assurances to acongressional committee that they were on track. Acting InternalRevenue Service chief Danny Werfel told the committee the taxagency was “on target.” Separately, Mark Iwry, a health policysenior adviser at the Treasury Department, also told lawmakersthe administration’s healthcare work was proceeding on time.

 13. Do you know the address? ordine dei commercialisti milano orari “We want doctors to be aware of this so that they can get their unmarried population the support they need after a diagnosis with cancer. And we wanted health systems and hospitals to really invest in studies that look at the role of support among patients with cancer, and consider interventions to help people get the support they need. That could be social work, that could be support groups, that could be other kinds of interventions that just get people better support.”

 14. Your account’s overdrawn revistas playboys pdf online Net income rose to $311.2 million, or 93 cents a share, inthe second quarter, from $244.9 million, or 74 cents a share, ayear earlier, the Chicago-based company said. Analysts, onaverage, expected net income of 89 cents a share, according toThomson Reuters I/B/E/S.

 15. How many are there in a book? dapoxetine 30 “I disagree. In my view, the evidence is such that a panel should determine whether the three officers gave a false account of the meeting in a deliberate attempt to support their MPS colleague and discredit Mr Mitchell, in pursuit of a wider agenda. In my opinion the evidence indicates an issue of honesty and integrity, not merely naïve or poor professional judgment.”

 16. Hey are using WordPress for your blog platform? I’m new to
  the blog world but I’m trying to get started and set up my own.
  Do you require any coding expertise to make your own blog?
  Any help would be greatly appreciated!

 17. Thank you for the blog post. Jones and I have been saving to get a
  new book on this matter and your blog post has
  made all of us to save all of our money. Your opinions really answered all our queries.

  In fact, over what we had thought of just before we ran into your great blog.
  My spouse and i no longer nurture doubts and a troubled
  mind because you have attended to each of our needs in this article.
  Thanks

 18. Ꮋello! I’ve been following уour bⅼog for a while now ɑnd finally
  got the courage to go ahead and give you ɑ shout out from Lubbock Tx!

  Just wɑnted to teⅼl you keep up the ցood jⲟb!

  my web paցe … marc

 19. I like the helpful info you provide in your
  articles. I’ll bookmark your weblog and check again here regularly.
  I’m quite certain I’ll learn plenty of new stuff right here!
  Good luck for the next!

 20. I happen to be writing to make you understand what a useful experience our princess went through visiting yuor web blog. She realized too many things, which included what it is like to possess an excellent teaching spirit to make others with no trouble learn about specific tortuous things. You undoubtedly surpassed readers’ expected results. Thanks for providing those productive, trusted, informative as well as unique tips on your topic to Mary.

 21. W88 Casino Review
  Established in 2013, W88 has been a leading online gaming site in Asia
  for quite a while. During this time, the operator
  has earned a great reputation among players thanks
  to its wide range of activities, which include casino games,
  sports betting, lottery, live casino games and poker.

  The W88 site is well-known for its commitment to customer service, offering players
  the chance to claim generous bonuses regularly. So, it
  while it seems like this casino is packed with great games and customer service, let’s find out if
  there’s more to it than this.

 22. you’re really a just right webmaster. The site loading pace is amazing.
  It seems that you are doing any distinctive trick.

  In addition, The contents are masterpiece. you have done a great activity on this matter!

 23. Sizde oldukça net üzerinden araştırma yaparak leke kremi markasını mı araştırıyorsunuz?
  Cilt lekeleri ve tüm vücüdunuzda oluşan lekelere karşı en iyi leke kremini
  lekekremim.com dan temin edebilirsiniz!

 24. naturally like your web-site but you need to check the spelling on several of your posts.
  Several of them are rife with spelling issues and I to find it very bothersome to inform the
  truth however I will certainly come back again.

 25. Please let me know if you’re looking for a article author for your site.
  You have some really good posts and I believe I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d absolutely love to write some
  material for your blog in exchange for a link back to mine.
  Please blast me an email if interested. Cheers!

 26. I do believe all the ideas you’ve presented to your post. They’re really convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are too quick for newbies. May you please lengthen them a little from next time? Thanks for the post.

 27. Instagram uygulamasında en önemli olan içeriğin takipçi sayısı olduğu herkes tarafından bilinmektedir.
  İşte artık günümüzde bu çok kolay bir hal aldı.

  instagram takipçi satın al platformları yardımı ile kısa zamanda yüksek takipçiye sahip olan hesapları elde etmek
  artık beklenenden çok daha kolay gerçekleşiyor.
  Günümüzde en çok kullanılan platformlardan olan bu program vasıtası ile daha çok tanıtım sağlama ve daha yüksek iletişim alma
  hususu bir rekabete dönüşmektedir. Bu amaçla de bundan sonra paylaşılmış
  olan video ve fotoğraflardan çok takipçi sayılarının gerektiğince mühim bulunduğu
  söylenmektedir. Bu programlamayı kullanan çoğu şirketin de var bulunduğu görülüyor.

  bu şirketler de daha süregelen duruma gelebilmek ve markalarını tanıtmak yönünden bu gibi platformları
  kullandıkları bilinmektedir.

 28. An outstanding share! I have just forwarded this onto a co-worker who was doing a little homework on this.
  And he in fact ordered me breakfast because I found
  it for him… lol. So let me reword this…. Thank YOU for the meal!!

  But yeah, thanks for spending time to discuss this matter here on your web site.
  asmr 0mniartist

 29. It’s a pity you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate to this outstanding blog!
  I suppose for now i’ll settle for book-marking and adding your RSS
  feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will share this site with my Facebook group.
  Chat soon! asmr 0mniartist